74 Nijwa Groep B.V. Prijs
Vrijdag 23 juni 2017
Springen Paarden Rubriek 74
Aanvangstijd : 12:20 uur
Klasse / Categorie : Z
Terrein : Noord
Wedstrijd-type : 2-fasen
Prijzengeld : 120,-- / 100,-- / 70,-- / 40,-- / 30,-- / 25,--
Aangeboden door : Nijwa Groep B.V., Rijssen
Plaats StNr. Deelnemer Paard Vereniging Strfpnt.
1e fase
Strfpnt.
2e fase
Tijd  
1 440 Savannah Brandes Nosebreaker RV. Oosterhoffruiters 032.96
2 641 Xanne Sluyter Felicita RV. Hce Ruiters 033.42
3 439 Yentl Tops Zamara RV. Hs Veldhoven 033.86
4 654 Sjaak Sleiderink Glamour RV. Dinkelruiters 034.06
5 631 Eric Ten Cate Calvin RV. Sint Joris 034.14
6 562 Janine Opendorp Een Beetje Meer RV. Willaerruiters 035.09
7 585 Tessa Hoeksema Warandasj R. RV. Nienoord 035.46
8 674 Pim Mulder BCO Milton Z RV. Rijden Is Kunst 035.58
9 558 Wil Schellekens Labamba R RV. Esbeek (rsv.) 036.04
10 677 Maud Roosendaal Gerko RV. Zelhem En Omstreken 036.55
11 572 Aafke Timmermans Dopharma's Godfather RV. Beerse Ruiters 036.98
12 629 Larissa Hartkamp Faya RV. Barneveld e.o. 037.05
13 699 Sandra Schmuecker Gominka l RV. Valouwe 037.13
14 1402 Peter Olthof Gardour VDL RV. Sint Joris 037.72
15 591 Natalia Majchrowicz E.T. RV. Hagmolenruiters 038.41
16 675 Pim Mulder Expo RV. Rijden Is Kunst 039.29
17 608 Sarah Koppelman Comte de Chombord RV. Sterruiters 039.38
18 600 Gwendolyn Krabbe Forlando RV. Staphorst e.o. 039.68
19 685 Vincent Geerink Eranta RV. Bogelscamp 040.58
20 686 Vincent Geerink Glorieus GR RV. Bogelscamp 040.81
21 700 Elisa Van de Craats Calico Z RV. Veluweruiters 042.27
22 656 Sjaak Sleiderink Luciana RV. Dinkelruiters 042.96
23 701 Willy Van der Ham First Lady G RV. Bogelscamp 042.99
24 466 Nadieh Plegt Fantasy Colada RV. Sint Joris 044.88
25 706 Lianne Mars Estaban RV. Laarhoeveruiters 046.09
26 693 Sander Geerink Gipsy Boy RV. Bogelscamp 360.29
27 707 Lianne Mars Dinamy RV. Laarhoeveruiters 434.94
28 449 Marwin Van den Nieuwenhuijzen Fuji RV. Nijnselse Ruiters 437.25
29 633 Eric Ten Cate Lacoste RV. Sint Joris 438.09
30 687 Vincent Geerink Granblue-F RV. Bogelscamp 438.11
31 681 Edwin Klokman feinschnitt RV. Bergruiters 438.70
32 594 Lynn Van Oldeniel Flow RV. Kloosterruiters 439.05
33 651 Edwin Klokman Juventus RV. Bergruiters 439.09
34 450 Marwin Van den Nieuwenhuijzen Figo RV. Nijnselse Ruiters 439.39
35 564 Minke De Vries Dancing in the Dark RV. Martiniruiters 439.72
36 769 Bart Haselbekke Endeavour RV. Eschruiters 440.02
37 567 Stijn Roelink Souplesse RV. Grensruiters 440.68
38 642 Nadieh Plegt Gladius RV. Sint Joris 440.90
39 470 Sylvana Wezeman Fender P.S. RV. Neta 441.03
40 628 Larissa Hartkamp Gomer RV. Barneveld e.o. 441.07
41 570 Bente Kuipers Didi De Sabette RV. Martinus (hsv.) 441.12
42 569 Yindee Van Wanrooij Flyer S RV. Sonse Heide 441.50
43 559 Wil Schellekens Casalletto RV. Esbeek (rsv.) 442.45
44 1403 Peter Olthof flying dream h RV. Sint Joris 442.64
45 655 Sjaak Sleiderink Ferrero RV. Dinkelruiters 443.37
46 712 Judith Schaaphok Delzerina RV. Knollegruunruiters 443.52
47 593 Kirby Nijenkamp Elco's Beau RV. Arion 445.88
48 678 Maud Roosendaal Dundee RV. Zelhem En Omstreken 446.41
49 703 Willy Van der Ham El Bundy RV. Bogelscamp 446.50
50 604 Gwendolyn Krabbe Fivepack RV. Staphorst e.o. 447.59
51 571 Wil Schellekens Bellarosa RV. Esbeek (rsv.) 447.67
52 702 Willy Van der Ham Florett M RV. Bogelscamp 655.61
53 653 Job Oldenziel Good luck RV. Rv & Pc Oostermoer 746.77
54 717 Sylvana Wezeman Eagle Eyes P.S. RV. Neta 837.18
55 659 Bert-jan Zuidema Florida-v RV. Ceres 837.97
56 652 Edwin Klokman Kanniewaarzijn RV. Bergruiters 839.74
57 595 Lynn Van Oldeniel Evira's Uno RV. Kloosterruiters 842.45
58 445 Kim Vos Cayenne Z RV. Paard Van Troje 842.49
59 749 Anne - liza Makkinga Diabolo RV. Heideruiters 842.72
60 692 Sander Geerink Desteny RV. Bogelscamp 843.51
61 765 Bart Haselbekke Cinnanion RV. Eschruiters 843.53
62 630 Wouter Hermelink Donna RV. L.R. de Pasruiters 843.75
63 636 Dominique Verhoeven Genesis RV. Zevensteen 846.17
64 644 Polina Prigozhina Brunetti GASTLICENTIE 847.52
65 637 Dominique Verhoeven Econta RV. Zevensteen 1240.23
66 568 Stijn Roelink Firestone RV. Grensruiters 1244.26
67 731 Heleen Bakker Damira D RV. Berg En Dal Ruiters 1558.35
68 682 Johannes Pijnacker Eusebio Ricci RV. Maartenruiters 1561.88
999 576 Adriaan Okkema Bodubai RV. Water-poorters 999 vv
999 590 Natalia Majchrowicz Roos Prinses RV. Hagmolenruiters 999 vv
999 658 Nathalie Slot Eyecatcher RV. Zeven Buurtschappen 999 vv
999 688 Vincent Geerink Edentia Blue RV. Bogelscamp 999 2w
999 764 Carol Krech Sparkle RV. Gastlicentie 999 2w
Deze lijst is voor het laatst bijgewerkt op zondag 25 juni 2017, 17:53:13.
(c) 2017 Stichting Organisatie Almelose Ruiterdagen - Alle rechten voorbehouden
Technische realisatie door Sunshine IT